Firmamız Hakkında

DESSİ Mobilya Sanayi ve Ticaret, 2008 yılında faaliyete geçen markamızdır. DESSİ, Türkiye’mizin en önemli ticaret ve üretim şehirlerinin başını çeken Kayseri’de, 12.500 m2 lik kapalı alana sahip ve tam entegre bir yapı ile teknolojik, yüksek kalite standartları çerçevesinde üretim yapmaktadır. İşine sevgiyle bağlı 150 çalışanı ile üretim faaliyetlerini sürdüren firmamız, Türkiye’de 200‘ü aşkın bayilik ağı ve yurtdışında ise başta orta doğu, orta asya ve avrupa ülkelerine ihracatı ile müşterilerimize ulaşmaktayız.

Firmamız, mutfak ve yemek odalarında kullanılmak üzere masa ve sandalyeler üretmekle kalmayıp, klasik tasarım anlayışının dışına çıkarak, Modern, Sağlam, Kullanışlı ve günümüz insanının göz zevkine hitap edecek tarzdaki ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Sadece ülkemizde değil, ihracatını gerçekleştirdiğimiz yabancı ülkelerde de modern Mutfak, Yemek odası ve grupları alanındaki trendlere yön veren, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrası hizmette de Nihai Tüketici memnuniyetine hassasiyet gösteren ve gün geçtikçe zorlaşan piyasa koşullarında rakipleri tarafından taklit ve takip edilen firmamız, “Yeni Yaşam Alanı Tasarım Koleksiyonu” sloganı ile 2018 yeni ürün yelpazesinde, yine sıra dışı ürünleri ile ön plana çıkmayı hedeflemiştir.

DESSİ yaşam alanlarınıza hayat vermeye devam ediyor.